Ezofrndy a ezopindíci

Jak by vypadal svět, kdyby muži necítili své vzrušení? Kdyby je vůbec nezajímaly jejich penisy a nevěnovali jim žádnou pozornost? Kdyby pro ně tahle část těla vůbec nebyla důležitá a byli od ní odpojení?

Dokážeme si to vůbec představit? Tohle mužské propojení s jejich životní silou skrze vzrušení je tak samozřejmé, je tak absolutní přirozeností, že by nás vůbec nenapadlo to řešit.

Co kdyby se jim to ale stalo? Co kdyby je staletí pod vlivem náboženství, společenských paradigmat, znásilňování a bolesti dovedlo do stavu, že by je přestaly zajímat jejich penisy?

Zvláštní představa, že?

Nám ženám se ale přesně tohle děje. A děje se to tolika z nás, že je to velmi smutná realita. Realita, která se navíc stala tak běžnou součástí našich životů, že pokud to žena dnes chce změnit, je zesměšňovaná. A označená třeba za ezofrndu. 

Když si všimneme, že kolem nás vysychají řeky, hoří lesy, semínka přestávají klíčit, mizí lesy a vymírá hmyz, víme, že nám jde o život a zajímáme se.

Všímáme si ale, kolik života zbývá v ženách? Kolik vody je v jejich řekách, kolik šťávy a nektaru v jejich květech? Kolik životadárné energie proudí v jejich lůnech? Nebo nás zajímá jen kolik je tam cyst a myomů (a když žádný, tak dobrý)…

Ženy, které chtějí věnovat láskyplnou pozornost svému lůnu, své yoni a své životní energii a moudrosti nejsou pomatené. Nejsou to žádné ezofrndy uctívající nějaký kult. Ani šílené feministky. Jsou to jen ženy, které chtějí od života víc než jen přežívání v každodenních starostech. Chtějí víc než jen podržet svému muži. 

Chtějí totiž zpátky to, co je pro muže naštěstí tak přirozené.

A jak by vypadal svět, kdyby všechny ženy byly ve spojení se svým vzrušením a svou yoni a lůnem? Kdyby pro ně jejich kundičky byly stejně důležité, jako pro muže penisy? V absolutní přirozenosti? 

Tančily by v každodennosti kolem svých mužů, kolem všech povinností, plakaly, křičely a smály se s velikou svobodou, láskyplně pečovaly o svoje děti a oživovaly všechno, co jsme za poslední staletí společně pomalu zabíjeli. 

Zvu tě k tomu, aby ses na chviličku zastavila a představila si to. Zavři oči. Co cítíš?

<3

Pokud i ty cítíš, že můžeš udělat malý krok vpřed na téhle krásné cestě objevování potenciálu svého lůna a své yoni, chceš získat praktické tipy, jak o ně pečovat a jak se s nimi spojovat nebo chceš rozšířit pole možností svého potěšení a radosti v životě, zvu tě do jedinečného Yoni kongresu s více než 20 úžasnými hosty.

Nech se vtáhnout do světa žen, které říkají ANO všemu, co z nich dělá ženu. A které se učí říkat NE všemu, co je zraňuje a není pro ně prospěšné nebo zdravé.

Jsem průvodkyní pro ženy a mentorkou pro podnikatelky. Propojuji podnikání s kvalitami sesterství, vzájemné podpory a s mocí ženského kruhu. Jsem také zakladatelkou prvního salonu s intimní bylinnou napářkou v České republice.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů