Načerpej podporu pro svoje podnikání

Jedinečný mastermindový program s individuálním mentoringem.

Přijmi pozvání do malé skupiny žen, ve které se ve svém podnikání můžeš efektivně posouvat přesně ve svém tempu a přesně tam, kam zrovna potřebuješ a zároveň využívat vzájemné podpory s dalšími ženami. 

Nebuď na to sama!

Další běh mastermindu bude otevřený v průběhu roku 2023

Stále se ve svém podnikání hledáš a pořád si nejsi jistá svými kroky? Prošla jsi některým podnikatelským kurzem, spoustu se toho naučila, ale po jeho skončení sama tápeš? 

Vzhlížíš k úspěšným podnikatelkám a věříš, že na tebe taky čeká úspěch?

Nebo jen víš, že na to prostě nechceš být sama?

Prozradím ti veřejně známé tajemství. Pokud se dá najít něco, co spojuje úspěšné podnikatele z celého světa, pak je to opora, kterou mají v zádech.


Co kdybys i ty mohla mít pocit, že se máš o koho opřít, od koho čerpat rady a podporu?

Jak by se změnilo tvé podnikání a tvůj prožitek z jeho budování, když bys cítila pochopení pro tvojí aktuální situaci a nacházela v sobě řešení, která jsou nejen “byznysově správná”, ale především s tebou v souladu?

Můžeš mít všechno, můžeš dojít kamkoliv jsi připravená jít.

Nikdo za tebe neudělá akční kroky, ale budou se ti dělat snáz, když budeš přesně vědět, jaké kroky by to měly být. A když budeš kráčet v podporujícím kruhu žen, které vědí, kam vede tvoje cesta a přejí ti úspěch celým svým srdcem. 

Cítíš, že pro tebe teď není to pravé velký skupinový program, ale přesto toužíš mít na své cestě podporu?

I ty můžeš mít mentorku v zádech, podporující skupinku podobně nalazených žen po boku a posouvat své podnikání přesně tam, kam zrovna teď potřebuješ.

Přijmi moje pozvání do mastermindu v ženském kruhu!

Čeká na tebe moje individuální podpora, kterou můžeš čerpat v době, kdy ty sama potřebuješ a kdy jsi ve flow. A díky principům podpory, sdílení a propojení s mastermindem s prvky ženského kruhu můžeš navíc využít síly skupinové energie.

Co tě čeká?

Najdeme společně reálný a udržitelný cíl pro tvou tříměsíční cestu během úvodní konzultace. Propojíme se v kruhu a vytvoříme si bezpečný prostor plný vzájemné podpory. 

 • Najdeme strategie k dosažení tvých cílů, které s tebou budou opravdu v souladu.
 • Setkáš se se svou ideální klientkou a budeš mít možnost zjistit, co teď opravdu potřebuje.
 • Ujasníš si svou nabídku a konečně získáš pocit, že víš, co přesně chceš nabízet a jak na to.
 • Dostaneš odpovědi na všechny svoje otázky a budeme se věnovat přesně tomu, co zrovna budeš potřebovat řešit.
 • Podpoříš svou vnitřní tvůrkyni a budeš mít možnost otevírat se větší hojnosti.

A budeš zvaná k tomu, aby ses s laskavostí k sobě posouvala vpřed a jemně vykračovala za hranu tvé komfortní zóny. 

Co bys ještě měla vědět:


Jak to bude probíhat?

Program je na cca 12 týdnů během čtyř měsíců. Začínáme úvodním večerním kruhem a končíme závěrečným večerním kruhem. Termín dalšího běhu zveřejním v průběhu roku 2023.

Mastermindová setkání jsou online přes Zoom, budou probíhat jednou za měsíc v pondělky dopoledne a trvají zhruba 2,5 hodiny.

 • Po vstupu do programu si domluvíš individuální hodinovou online konzultaci, během které stanovíme a zpřesníme tvé podnikatelské cíle a nastavíme strategii k jejich dosažení.
 • V průběhu celého programu máš možnost využít 6x individuální půlhodinovou konzultaci k probrání tvého problému, nalezení cesty, získání nápadů nebo zpětné vazby, aby ses mohla efektivně posouvat vpřed. O nic nepřijdeš, pokud budeš zrovna řešit nějaké osobní nebo rodinné věci a naopak plný potenciál konzultací využiješ v době, kdy ti přijde flow a nadšení. Protože tak v cyklech naše podnikání často v začátcích a třeba s malými dětmi vypadá.
 • Každé mastermindové setkání začíná skupinovým mentoringem s určitým tématem, které tě podpoří na tvé cestě. Ráda pracuji s vizualizacemi, analýzou aktuální situace nebo s podněty k zamyšlení v určitých zásadních tématech spojených s podnikáním.
 • Během mastermindového setkání dostanou cca 2-3 ženy prostor pro Hot seat - budeme všechny věnovat plnou pozornost brainstormingu nad problémem dané ženy. Na hot seat se přihlašuje den před setkáním.
 • Mezi setkáními bude otevřený bezpečný prostor ve skupině na Slacku pro vzájemnou podporu během celého programu.
 • Záznamy ze setkání budou vždy do dvou dní ve členské sekci.

Dvakrát se potkáme také na večerním online kruhu s prostorem pro sdílení a také prožitkové praxe. Budeme pracovat s hojností, vděčností, otevírání se úspěchu a podobně.

Ve variantě s bonusovými setkáváními se budeme potkávat jednou měsíčně na extra mastermind v Praze pro živé propojení v kruhu.


Pro koho je program vhodný?

Tento mastermind je pro tebe, pokud jsi podnikatelka a hledáš podporu pro své další posuny. Pokud ti vyhovuje individuální podpora, ale zároveň chceš být součástí skupiny žen s krásnou energií.

Tvoje podnikání je ale TVOJE, akční kroky jsou jen tvojí odpovědností.

Do mastermindu si chodíš pro zpětné vazby, nápady, podporu nebo brainstorming. A zároveň toto vše přicházíš dávat ostatním. Proto mastermind není pro úplné začátečnice v podnikání. Ideální je, pokud jsi třeba prošla nějakým podnikatelským kurzem, znáš základní pojmy, pracuješ na svém podnikatelském mindsetu a máš teď jasný záměr někam se posunout. 


Harmonogram společných setkání

datumy doplním po otevření dalšího běhu

x 19:00 - 21:00 úvodní večerní kruh online Zoom

x 9:30 - 12:00 online Mastermind Zoom

x10:00 - 13:00  offline bonusové setkání Praha

x 19:00 - 21:00 večerní kruh online Zoom

x 9:30 - 12:00 online Mastermind Zoom

x 10:00 - 13:00 offline bonusové setkání Praha

x 9:30 - 12:00 online Mastermind Zoom

x 19:00 - 21:00 večerní kruh online Zoom

x 9:30 - 12:00 online Mastermind Zoom

x 10:00 - 13:00 offline bonusové setkání Praha

x 19:00 - 21:00 závěrečný večerní kruh online Zoom

Vím, jak je náročné, když se v podnikání tak trochu plácáš.

 • Když máš nápady, ale nevíš, jak je zařadit do celkové strategie, aby to dávalo smysl.
 • Když si nejsi jistá, co přesně nabízet a jak, aby o to měl někdo vůbec zájem.
 • Nebo když toho jen znáš a vidíš tolik, že vůbec nevíš kde začít a kudy to nejlíp stáhnout do reality.

S tím vším ti umím pomoct a navést tě na správnou cestu, protože tohle je jedním z mých darů 🙂

Přidáš se k nám?

Základní mastermindový kruh
11 990 Kč
možnost čtyř splátek po 3000
12týdenní online mastermindový program s individuálním mentoringem
60 minut strategické konzultace
6x30 minut individuálního mentoringu (termíny si domlouváš podle svých preferencí)
4x online dopolední skupinový mastermind
2x večerní online prožitkově sdílecí kruh
skupina na Slacku pro vzájemnou podporu během celého programu
Kruh s bonusovým offline setkáváním
14 990 Kč
možnost čtyř splátek po 3750 Kč
12týdenní online mastermindový program s individuálním mentoringem a offline setkáními
vše ze základního mastermindového kruhu
navíc 3x offline mastermindové setkání v Praze

K oběma balíčkům je navíc:

úvodní večerní seznamovací online kruh se společným naladěním

závěrečný online kruh

záznamy všech setkání i kruhů ve členské sekci

Pomoc s nastavením aplikací Zoom a Slack, pokud budeš potřebovat.

Zvýhodněná hodinová sazba (1250 Kč) pro individuální mentoring nad rámec programu.

Co je to mastermind?

Podpora, sdílení, vhledy, brainstorming, zodpovědnost spojená se závazky, nápady, utřizování myšlenek, zpětná vazba, pochopení. Pravidelná setkávání podnikatelek na stejné vlně.

To všechno a ještě mnohem víc je mastermind v ženském kruhu. Nikdo nikomu neříká, co má dělat, ale když přijdeš se svým momentálním problémem, ostatní ve skupině tvému problému a tobě věnují maximální pozornost. Dají ti ze sebe všechno, co k danému tématu mají. 

Nejvíc inspirace k nám proudí, když nejsme chycené uvnitř vlastního problému. Když máme vhled do problému někoho jiného, tak se nám rozproudí kreativita našich vlastních možností, kam můžeme posunout samy sebe nebo svůj projekt.

Naslouchání, brainstorming a přispívání ostatním je veledůležitým přínosem mastermindu. Je to hlavní kouzlo mastermindu. I když se může zdát, že v tu chvíli neřešíme sebe, děje se toho pro nás mnoho. I proto mastermind není pro každou ženu, ale pouze pro takové, které jsou připravené nejen brát, ale i odevzdávat něco ze sebe. 

Proč bych měla být tvou průvodkyní zrovna já?

Vím, jaké to je, když se snažíme podnikat samy a bez podpory i jaký rozdíl je mít v zádech velkou individuální i skupinovou podporu.

Svůj živnostenský list mám od roku 2011, podnikám už téměř 15 let. Vyzkoušela jsem si snad všechny možnosti podnikání, jako OSVČ dělám dlouhé roky účetnictví, s mým mužem jsme měli firmy s milionovými obraty, spoluzakládala jsem dva startupy, založila jsem první salon s intimní bylinnou napářkou v ČR a poslední roky jsem podporovala mnohé úspěšné online podnikatelky, stavěla weby a starala se o pozadí milionových kampaní. Jsem také součástí týmu Podnikání z pláže. Už když jsem před pěti lety svolala svůj první mastermind jsem věděla, že podporovat ostatní podnikatelky mě ohromně baví.

A nejvíc mě baví, když vidím, jak se ženy ze ztracených a utrápených během krátké chvíle mění na odhodlané a zářivé.

Prošla jsem facilitátorským výcvikem na průvodkyni pro ženy a několik let vedu ženské kruhy a rituály. A právě toto propojení mě ohromně baví a vnímám jeho sílu. V neposlední řadě jsem taky multipotenciálka, vizionář a hledač možností, takže moje cesty nevedou přes “mělo by se” 🙂 A vím, jaké to je podnikat s malými dětmi (ty moje jsou v domácím vzdělávání). Dokážu tě podpořit v jakékoliv ze tvých rolí, protože všechno je v pořádku.

Mám zkušenosti a umím přinést vhledy, kterými ženy vedu k nalezení své vlastní laskavé cesty v podnikání.

Co říkají ženy, které se mnou prošly některým mastermindem?

Maximum pozornosti, porozumění, jasné vedení, možnost opřít se, když je mi těžko a krásná, podporující atmosféra. Takové prostředí pro nás Zuzka dokázala ve svém mastermindu vytvořit. Její nadšení pro věc bylo až nakažlivé. Dokázala nás podpořit ve chvílích, kdy jsme se cítily ztracené a nakopnout, když jsme ztráceli drive. I když jsem se zeptala na sebevíc hloupou otázku, Zuzka mě s porozuměním vyslechla, popsala všechny možnosti s jejich pozitivy a negativy a nasměrovala kudy vede má ideální cesta.
Markéta Sloka
Zuzka mi ponukla moznost byt v Mastermindu nielen ako jedna z mnohych inych podnikateliek, ale vzdy som si citila hlboke pochopenie pre tu moju aktualnu situaciu a temu, ktoru riesim s podnikanim. Zaroveň som vždy dostala hneď jasne kroky, ktorymi sa mozem posunut dalej a kopec podpory zo strany Zuzky i inych žien. Nadherne a obohacujuce stretnutia. Som vďačná.
Alena Pala

FAQ

Co když nestihnu některé ze setkání?

Z každého setkání bude vždy záznam, takže se můžeš podívat zpětně. Pro své aktuální otázky pak můžeš využít vlákna ve Slacku nebo individuální konzultace.

Máš další otázky? Potřebuješ něco probrat? Nejsi si jistá, jestli je to pro tebe?

Napiš mi a můžeme si zavolat a společně zjistíme, jestli je tohle teď a tady to pravé pro tebe.

Moc se těším na společně strávený čas a na všechny tvé úžasné posuny <3

Nový běh mastermindu otevřu v průběhu roku 2023.

Chceš o tom vědět jako první a získat možnost vstoupit za nejlepší možnou cenu?

Vaše osobní údaje zpracovávám podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.

Objednávka

Zuzana Staňková

Jsem průvodkyní pro ženy a mentorkou pro podnikatelky. Propojuji podnikání s kvalitami sesterství, vzájemné podpory a s mocí ženského kruhu. 

Máš otázku? Napiš mi 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů