Načerpej podporu pro svoje podnikání

Jedinečný tříměsíční mastermindový program se skupinovým mentoringem.

Vstup do prostoru pro ženy, díky kterému se ve svém podnikání můžeš efektivně posouvat a využívat vzájemnou podporu i s dalšími ženami. Můžeš být blíž a blíž k úspěchu a zároveň si celý proces užívat.

Nebuď na to sama!

Stále se ve svém podnikání hledáš a pořád si nejsi jistá svými kroky? Prošla jsi některým podnikatelským kurzem, spoustu se toho naučila, ale po jeho skončení sama tápeš? 

Vzhlížíš k úspěšným podnikatelkám a věříš, že na tebe taky čeká úspěch?

Nebo jen víš, že na to prostě nechceš být sama?

Prozradím ti veřejně známé tajemství. Pokud se dá najít něco, co spojuje úspěšné podnikatele z celého světa, pak je to opora, kterou mají v zádech.


Co kdybys i ty mohla mít pocit, že se máš o koho opřít, od koho čerpat rady a podporu?

Jak by se změnilo tvé podnikání a tvůj prožitek z jeho budování, když bys cítila pochopení pro tvojí aktuální situaci a nacházela v sobě řešení, která jsou nejen “byznysově správná”, ale především s tebou v souladu?

Jaké netušené možnosti se před tebou otevírají...

Můžeš mít všechno, můžeš dojít kamkoliv jsi připravená jít. Nikdo za tebe akční kroky neudělá, ale budou se ti dělat snáz, když budeš kráčet v podporujícím kruhu žen, které vědí, kam vede tvoje cesta a přejí ti úspěch celým svým srdcem. 

Nemůžeš si teď dovolit individuální mentoring nebo mastermindový program za desetitisíce, ale přesto toužíš mít na své cestě podporu?

I ty můžeš mít mentorku v zádech, podporující skupinku podobně nalazených žen po boku a posouvat své podnikání přesně tam, kam zrovna teď potřebuješ, a to za zlomek ceny, kterou bys očekávala.

Přijmi moje pozvání do tříměsíčního mastermindu v ženském kruhu!

Díky principům podpory, sdílení a propojení mastermindu s prvky ženského kruhu si můžeš svoje podnikání doopravdy užívat a věnovat léto sobě a svému posunu.

Co tě čeká?

Najdeme společně reálný a udržitelný cíl pro tvou tříměsíční cestu. Propojíme se v kruhu a vytvoříme si bezpečný prostor plný vzájemné podpory. 

  • Najdeme strategie k dosažení tvých cílů, které s tebou budou opravdu v souladu.
  • Setkáš se se svou ideální klientkou a budeš mít možnost zjistit, co teď opravdu potřebuje.
  • Dostaneš odpovědi na všechny svoje otázky a budeme se věnovat přesně tomu, co zrovna budeš potřebovat řešit.
  • Podpoříš svou vnitřní tvůrkyni a budeš mít možnost otevírat se větší hojnosti.
  • Budeš si dávat závazky a sdílet své posuny a oslavovat spolu s ostatními. 

A budeš zvaná k tomu, aby ses s laskavostí k sobě posouvala vpřed a jemně vykračovala za hranu tvé komfortní zóny. 

Celé podnikatelské prostředí se velmi rychle vyvíjí a v online světě to platí dvojnásob. Dnes například není tak snadné uspět s tím, co jednoduše platilo před pěti lety. Ale obecně se uvádí, že za poslední desetiletí se zvýšila šance na úspěch v podnikání až o 30%, a to právě díky dostupné podpoře a vzdělávání. 

Nebuď na to sama, krásná skupinka žen už se formuje! 

Začínáme už tento týden!

Domluv si se mnou mapovací call.

Mastermind není pro všechny a pro mě je důležité, abychom k sobě vzájemně ladily. Krátce si zavoláme, povíš mi něco o sobě a co zrovna hledáš a já ti řeknu, jestli je můj mastermind v ženském kruhu vhodná podpora právě pro tebe. A odpovím na všechny tvoje otázky.

Napiš mi prosím do zprávy, v jakou denní dobu je pro tebe nejlepší, abych ti zavolala.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co bys ještě měla vědět:


Co je to mastermind?

Podpora, sdílení, vhledy, brainstorming, zodpovědnost spojená se závazky, nápady, utřizování myšlenek, zpětná vazba, pochopení. Pravidelná setkávání podnikatelek na stejné vlně.

To všechno a ještě mnohem víc je mastermind v ženském kruhu. Nikdo nikomu neříká, co má dělat, ale když přijdeš se svým momentálním problémem, ostatní ve skupině tvému problému a tobě věnují maximální pozornost. Dají ti ze sebe všechno, co k danému tématu mají. 

Nejvíc inspirace k nám proudí, když nejsme chycené uvnitř vlastního problému. Když máme vhled do problému někoho jiného, tak se nám rozproudí kreativita našich vlastních možností, kam můžeme posunout samy sebe nebo svůj projekt.

Naslouchání, brainstorming a přispívání ostatním je veledůležitým přínosem mastermindu. Je to hlavní kouzlo mastermindu. I když se může zdát, že v tu chvíli neřešíme sebe, děje se toho pro nás mnoho. I proto mastermind není pro každou ženu, ale pouze pro takové, které jsou připravené nejen brát, ale i odevzdávat něco ze sebe. 


Jak to bude probíhat?

Program je na 3 měsíce. Začínáme v polovině července úvodním večerním kruhem. Mastermindová setkání jsou online přes Zoom, budou probíhat jednou za 14 dní v pondělky dopoledne a trvají zhruba 2,5 hodiny.

Jednou měsíčně bude večerní online kruh s prostorem pro sdílení a také prožitkové praxe. Budeme pracovat s hojností, vděčností, otevírání se úspěchu a podobně.

Ve variantě s bonusovými setkáváními se budeme potkávat jednou měsíčně na extra mastermind v Praze ve Stromovce a využijeme léta a možnosti trávit čas venku v kruhu.


Pro koho je program vhodný?

Tento mastermind je pro tebe, pokud jsi podnikatelka a hledáš podporu pro své další posuny. Tvoje podnikání je ale TVOJE, do mastermindu si chodíš pro zpětné vazby, nápady, podporu nebo brainstorming. A zároveň toto vše přicházíš dávat ostatním.

Proto mastermind není pro úplné začátečnice v podnikání. Ideální je, pokud jsi třeba prošla nějakým podnikatelským kurzem, znáš základní pojmy, pracuješ na svém podnikatelském mindsetu a máš teď jasný záměr někam se posunout. A pokud máš ráda ženské princpy a jsi multipotenciálka, pak jsi tady extra správně 🙂

Jedno místo v mastermindu nabízím jako sponzorované pro začínající podnikatelku.

Proč bych měla být tvou průvodkyní zrovna já?

Vím, jaké to je, když se snažíme podnikat samy a bez podpory i jaký rozdíl je mít v zádech velkou individuální i skupinovou podporu.

Svůj živnostenský list mám od roku 2011, podnikám už téměř 15 let. Vyzkoušela jsem si snad všechny možnosti podnikání, jako OSVČ dělám dlouhé roky účetnictví, s mým mužem jsme měli firmy s milionovými obraty, spoluzakládala jsem dva startupy, založila jsem první salon s intimní bylinnou napářkou v ČR a poslední roky jsem podporovala mnohé úspěšné online podnikatelky, stavěla weby a starala se o pozadí milionových kampaní. Jsem také součástí týmu Podnikání z pláže. Už když jsem před pěti lety svolala svůj první mastermind jsem věděla, že podporovat ostatní podnikatelky mě ohromně baví.

Od té doby jsem vedla několik mastermindů a stala se také průvodkyní pro ženy. Mám facilitátorský výcvik od Lucie Harnošové a několik let vedu ženské kruhy a rituály. A právě toto propojení mě ohromně baví a vnímám jeho sílu.

V neposlední řadě jsem taky multipotenciálka, vizionář a hledač možností, takže moje cesty nevedou přes “mělo by se” 🙂 A vím, jaké to je podnikat s malými dětmi (ty moje jsou v domácím vzdělávání). 

Mám zkušenosti a umím přinést vhledy, kterými ženy vedu k nalezení své vlastní laskavé cesty v podnikání.

Co říkají ženy, které se mnou prošly některým mastermindem?

Maximum pozornosti, porozumění, jasné vedení, možnost opřít se, když je mi těžko a krásná, podporující atmosféra. Takové prostředí pro nás Zuzka dokázala ve svém mastermindu vytvořit. Její nadšení pro věc bylo až nakažlivé. Dokázala nás podpořit ve chvílích, kdy jsme se cítily ztracené a nakopnout, když jsme ztráceli drive. I když jsem se zeptala na sebevíc hloupou otázku, Zuzka mě s porozuměním vyslechla, popsala všechny možnosti s jejich pozitivy a negativy a nasměrovala kudy vede má ideální cesta.
Markéta Sloka
Zuzka mi ponukla moznost byt v Mastermindu nielen ako jedna z mnohych inych podnikateliek, ale vzdy som si citila hlboke pochopenie pre tu moju aktualnu situaciu a temu, ktoru riesim s podnikanim. Zaroveň som vždy dostala hneď jasne kroky, ktorymi sa mozem posunut dalej a kopec podpory zo strany Zuzky i inych žien. Nadherne a obohacujuce stretnutia. Som vďačná.
Alena Pala