Načerpej podporu pro svoje podnikání

Jedinečný podporující mentoringový program pro ženy, které si chtějí své podnikání užívat.

Přijmi pozvání do skupiny žen, ve které se ve svém podnikání můžeš efektivně posouvat přesně ve svém tempu a přesně tam, kam zrovna potřebuješ a zároveň využívat vzájemné podpory s dalšími ženami. 

Nebuď na to sama!

Začínáme 1.3.2023

Začínáš podnikat?

Snažíš se podnikat už dlouho, prošla jsi nějakým podnikatelským kurzem (nebo jich bylo dokonce víc), ale pořád nepřichází úspěch, jaký sis představovala? 

Máš nějaké nápady, ale vůbec nevíš, jak bys je mohla převést do funkčního projektu? Jak přesně se to dělá a jaké jsou možnosti?

Točíš se v kruhu, pochybuješ o sobě a pořád máš pocit, že ti něco chybí?

Co kdybych ti řekla, že už máš SKORO všechno, co potřebuješ..

.. ale tou poslední věcí, která pro tebe může být TOU změnou, je větší podpora na tvé cestě?

Můžeš mít všechno, můžeš dojít kamkoliv jsi připravená jít.

Nikdo za tebe neudělá akční kroky, ale budou se ti dělat snáz, když budeš přesně vědět, jaké kroky by to měly být. A když budeš kráčet v podporujícím kruhu žen, které vědí, kam vede tvoje cesta a přejí ti úspěch celým svým srdcem. 


Věř mi, že přesně vím, jaké to je. Plácat se v tom. Vidět úspěch všude kolem, ale nemoct si na něj sama sáhnout. Cítit se totálně neschopná. Vstát a nadchnout se pro nějaký nápad, ale někde po cestě se zase nechat semlít pochybnostma. Už po stý…

Ale taky vim, jaký to je, když se můžeš nechat podržet.

Opřít se o další ženy, který jsou v tom s tebou a moct se kdykoliv zeptat na cokoliv někoho, kdo má zkušenosti, know how a ještě pochopení. Nechat se vést. Nebýt na to sama a postupně si osvojovat nástroje, které ti pomohou všechno zvládat s větší lehkostí.


A přesně to ti teď nabízím.

... kde jsi vítaná se všema svýma pochybnostma, propadama, pocitama neschopnosti.

... kde tě obejmu, ale zároveň tě navedu zpět ke tvému světlu.

Vezmu tě za ruku a půjdeme spolu skrz. 

Projdeme spolu tím, čím ti to samotné buď nejde, nebo jde pomalu. Nebo čeho se bojíš, protože nevíš jak. 

A zároveň s tebou všechny budeme slavit každý malý úspěch. Protože z těch se postupně stává podnikání plné dobrého pocitu. 

Co tě čeká?

Celý program je založený na podpoře toho, co zrovna teď ty potřebuješ. Žádná univerzální cesta, kterou kráčí všichni a opravdu ji stíhá a zvládá jen pár lidí. Budeš dostávat odpovědi na své otázky a podporu na tvojí vlastní cestě. 

  • Každý den bude v uzavřené facebookové skupině vlákno na jakékoliv tvoje otázky a pravidelně na ně budu odpovídat živým vysíláním.
  • Vyzkoušíš si, co je to mastermind a jak se můžeš vzájemně podporovat s ostatními. Protože často nejvíc rosteme ve chvíli, kdy můžeme být svědky toho, jak roste někdo jiný.
  • Kdykoliv si můžeš říct o podporu, zpětnou vazbu nebo sdílet, co zrovna prožíváš.

Zároveň tě ale provedu několika společnými zastávkami, během kterých:

  • se naladíš sama na sebe, propojíš se sama se sebou, abys mohla tvořit se sebou v souladu
  • zreviduješ svou vizi a načerpáš pro ní neomezenou podporu, vytvoříš si jednoduchý visionboard
  • potkáš se se svou vysněnou klientkou a zjistíš, co od tebe teď opravdu potřebuje
  • budeš mít možnost prozkoumat, co je opravdu tvoje a kde můžeš svoje podnikání upravit tak, aby ti v něm bylo lépe
  • a nakonec si posvítíš na jednu konkrétní věc, kterou svoje podnikání třeba ještě tenhle měsíc posuneš

Tento formát podpůrného programu otevírám poprvé.

Není to klasický mastermind ani plně individuální mentoringová spolupráce, které dělám běžně. Můj záměr je přinést ty nejlepší kvality z obojího a k tomu navíc podporu skupiny a intenzivnější společný kontakt.

I proto na tebe skoro určitě čeká nějaké překvapení 🙂 Možná společně zjistíme, že něčeho je moc a něčeho jiného zase málo a program upravíme. Dost možná třeba přidám nějaký večerní prožitkový kruh s nějakým rituálem. Budeš mít možnost ovlivnit, jak bude program vypadat, aby pro tebe byl co největším přínosem.

Pokud cítíš volání a rozhodneš se jít do toho se mnou, jsem si jistá, že dostaneš mnohem víc, než kolik zaplatíš v zaváděcí ceně.

I proto budu moc ráda, pokud mi v průběhu i nakonci programu dáš upřímnou zpětnou vazbu. 

Jaká je cena?

Nejdřív shrnutí. Během programu budeme v intenzivním kontaktu ve facebookové skupině, kde budu odpovídat na otázky a sdílení. Čeká na tebe 6 “lekcí”, které ti pomohou najít to skutečně tvé. Zažiješ mastermind a nějaká překvapení .

Cena zkušebního programu je 2 800 Kč za měsíc. 

Začínáme 1.3. 

A po měsíci se domluvíme, co dál 🙂


Navíc přidávám 100% garanci.

Pokud nebudeš spokojená nebo zjistíš, že toto není pro tebe, napíšeš mi a vrátím ti tolik peněz ze zaplacené částky, o kolik si řekneš 🙂

Přidáš se k nám?

Co je to mastermind?

Podpora, sdílení, vhledy, brainstorming, zodpovědnost spojená se závazky, nápady, utřizování myšlenek, zpětná vazba, pochopení. Pravidelná setkávání podnikatelek na stejné vlně.

To všechno a ještě mnohem víc je mastermind v ženském kruhu. Nikdo nikomu neříká, co má dělat, ale když přijdeš se svým momentálním problémem, ostatní ve skupině tvému problému a tobě věnují maximální pozornost. Dají ti ze sebe všechno, co k danému tématu mají. 

Nejvíc inspirace k nám proudí, když nejsme chycené uvnitř vlastního problému. Když máme vhled do problému někoho jiného, tak se nám rozproudí kreativita našich vlastních možností, kam můžeme posunout samy sebe nebo svůj projekt.

Naslouchání, brainstorming a přispívání ostatním je veledůležitým přínosem mastermindu. Je to hlavní kouzlo mastermindu. I když se může zdát, že v tu chvíli neřešíme sebe, děje se toho pro nás mnoho. I proto mastermind není pro každou ženu, ale pouze pro takové, které jsou připravené nejen brát, ale i odevzdávat něco ze sebe. 

Proč bych měla být tvou průvodkyní zrovna já?

Vím, jaké to je, když se snažíme podnikat samy a bez podpory i jaký rozdíl je mít v zádech velkou individuální i skupinovou podporu.

Svůj živnostenský list mám od roku 2011, podnikám už téměř 15 let. Vyzkoušela jsem si snad všechny možnosti podnikání, jako OSVČ dělám dlouhé roky účetnictví, s mým mužem jsme měli firmy s milionovými obraty, spoluzakládala jsem dva startupy, založila jsem první salon s intimní bylinnou napářkou v ČR a poslední roky jsem podporovala mnohé úspěšné online podnikatelky, stavěla weby a starala se o pozadí milionových kampaní. Jsem také součástí týmu Podnikání z pláže. Už když jsem před pěti lety svolala svůj první mastermind jsem věděla, že podporovat ostatní podnikatelky mě ohromně baví.

A nejvíc mě baví, když vidím, jak se ženy ze ztracených a utrápených během krátké chvíle mění na odhodlané a zářivé.

Prošla jsem facilitátorským výcvikem na průvodkyni pro ženy a několik let vedu ženské kruhy a rituály. A právě toto propojení mě ohromně baví a vnímám jeho sílu. V neposlední řadě jsem taky multipotenciálka, vizionář a hledač možností, takže moje cesty nevedou přes “mělo by se” 🙂 A vím, jaké to je podnikat s malými dětmi (ty moje jsou v domácím vzdělávání). Dokážu tě podpořit v jakékoliv ze tvých rolí, protože všechno je v pořádku.

Mám zkušenosti a umím přinést vhledy, kterými ženy vedu k nalezení své vlastní laskavé cesty v podnikání.

Co říkají ženy, které se mnou prošly mastermindem?

Maximum pozornosti, porozumění, jasné vedení, možnost opřít se, když je mi těžko a krásná, podporující atmosféra. Takové prostředí pro nás Zuzka dokázala ve svém mastermindu vytvořit. Její nadšení pro věc bylo až nakažlivé. Dokázala nás podpořit ve chvílích, kdy jsme se cítily ztracené a nakopnout, když jsme ztráceli drive. I když jsem se zeptala na sebevíc hloupou otázku, Zuzka mě s porozuměním vyslechla, popsala všechny možnosti s jejich pozitivy a negativy a nasměrovala kudy vede má ideální cesta.
Markéta Sloka
Zuzka mi ponukla moznost byt v Mastermindu nielen ako jedna z mnohych inych podnikateliek, ale vzdy som si citila hlboke pochopenie pre tu moju aktualnu situaciu a temu, ktoru riesim s podnikanim. Zaroveň som vždy dostala hneď jasne kroky, ktorymi sa mozem posunut dalej a kopec podpory zo strany Zuzky i inych žien. Nadherne a obohacujuce stretnutia. Som vďačná.
Alena Pala

Máš nějaké otázky? Nevíš jestli je to pro tebe? Zajímá tě něco, co jsem nenapsala?

Napiš mi a můžeme si zavolat a společně zjistíme, jestli je tohle teď a tady to pravé pro tebe.

Moc se těším na společně strávený čas a na všechny tvé úžasné posuny <3

Objednávka

Zuzana Staňková

Jsem průvodkyní pro ženy a mentorkou pro podnikatelky. Propojuji podnikání s kvalitami sesterství, vzájemné podpory a s mocí ženského kruhu. 

Máš otázku? Napiš mi 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů