Krabice

Tvá yoni je jako zaprášená krabice

Představ si krabici, do které ukládáš věci “na památku”. Přidáváš, ale nikdy se do ní nedíváš…

A pak jí po letech otevřeš. Co všechno tam najdeš? Spoustu věcí, které tě dojmou. Spoustu věcí, které už nepotřebuješ. A velká část věcí, o kterých si už vůbec nepamatuješ, že jsi je tam někdy uložila, ani proč pro tebe tenkrát byly důležité. 

Tvá yoni je jako taková krabice vzpomínek.

Víš, co v ní máš? Nebo jen ukládáš a házíš tam jednu věc přes druhou bez ladu a skladu? A kolik věcí tam “odhodil” někdo jiný?

Udělat si pořádek ve fyzické krabici vzpomínek je jednoduché. Stačí, když tomu dáš prioritu, uděláš si chvilku času a projdeš jednu věc za druhou. Může ti to přinést velkou úlevu do celého tvého života. 

“Uklidit si” yoni může být podobně jednoduché, dát tomu prioritu a udělat si čas je základ úspěchu i tady. A potom jednoduše vyprávět příběh tvojí yoni.

Proč zrovna příběh? 

Určitě jsi někdy zažila situaci, kdy jsi vyslechla něčí příběh a zalila tě vlna soucitu a sblížení. Kolik vztahů a přátelství ve tvém životě začalo tím, že jsi se o tom druhém dozvěděla něco niternějšího? 

Příběh vyprávějící o bolestech, radostech nebo nejintimnějších zkušenostech otevírá naše srdce, prohlubuje propojení a umožňuje nám pochopit, proč jsou nyní některé věci tak, jak se dějí. Co je jednoduše za nimi. 

Co by ti přineslo do života, kdybys znala celý detailní a niterný příběh své yoni? Vyslechla ho a dala mu plnou pozornost? Jak by se proměnil tvůj vztah s ní, pokud bys cítila hluboký soucit se vším, co v životě prožila z jejího pohledu? Kdybys mohla vytáhnout na světlo všechno to, o čem už dávno ani nevíš že jsi do té krabice kdysi uložila, nebo netušíš, že pro ni kdy bylo důležité? 

Dopřej si pro sebe zážitek a taky čest, že budeš první a jediná, kdo s pokorou, úctou a zájmem vyslechne opravdu celý příběh tvé yoni. 

Můžeš si ho nahrát na diktafon, nebo vzít papír a tužku a psát. A pak si ho přečíst nebo poslechnout. 

Dát tomu prioritu a udělat si čas je základ úspěchu. Navázat nebo prohloubit tvůj vztah se svou yoni za to opravdu stojí.

Víc o tom, jak na to, na co se třeba konkrétně při vzpomínání můžeš zaměřit a podobně mluvím ve videu, které je součástí Yoni kongresu. Vedle rozhovorů, které ukazují a inspirují k mnoha dalším cestám a způsobům, jak navázat vztah se svou yoni a pečovat o něj. Přístup do kongresu získáš vždy na 30 dní a máš tak spoustu času na to podívat se na všechno, co tě zajímá. Přidej se TADY>>

Jsem průvodkyní pro ženy a mentorkou pro podnikatelky. Propojuji podnikání s kvalitami sesterství, vzájemné podpory a s mocí ženského kruhu. Jsem také zakladatelkou prvního salonu s intimní bylinnou napářkou v České republice.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů